MUSICA.COM > N > Letras de Noizy > Letra Me Shum Se Dollar feat. Çiljeta

LETRA ME SHUM SE DOLLAR (FEAT. ÇILJETA)

Yeah mama lover
ata qka du un tek ty e gjej
ti vlen ma shum se dollar
nje got pi me ty te me deh
Hey papa lover
ata qka du ke ty i gjej
ti vlen ma shum se dollar
nje got pi me ty te me dej

Noizy:
Jom i pim jom ba tap
dy dopje me hennessy
knej ka ne parja zall
nuk marrim me veresi
zemer zemer qa kerkon
zemer zini ti plotson
zemer ata vetem folin
ndersa zinjo krejt i ban
i'm a Bad boy
Po ti e don nji bad boy tki lloji
nuk ka shum si ky lloji
adrenalin du rrezikun dhe shpejtsin
kur jom n'bin e djegi venin si benzin
coni coni durt nalt
sikur ka ardh policia
sonte kena ardh per parti
nuk ma nin qa thot komshia
jena ktu deri sabah
ktu na kini krejt hava
nese pysein se qa u bo
thuj ke O.T.R

Ref:
Hey mama lover
ata qka du un tek ty i gjej
ti vlen ma shum se dollar
nje got pi me ty te me deh
Hey papa lover
ata qka du un ke ty i gjej
ti vlen ma shum se dollar
nje got pi me ty te me deh

Ciljeta (2x):
I said i love you papi
like i love dollars
I said i want you papi
like i want dollars
nese don ti e nese don ti
e nese don ti
hajde merre qa po pret (i'm like)

Noizy:
pare nga zemra
kur tshoh tu e dridh
a mbeson se mendja tu mu sill
nuk e di a asht alkooli
apo je ti
thirre kamarjerin dhe nje porosi
like sille sille sille sille
qa ke nbanak
sepse cunat jan bo bashk
dhe gocat nuk jan shum larg
drishe dridhe dridhe dridhe
dridhe per mu
un e di qe i don paret
e me pare kom met mlu
like aaaaaa
po qa me bo
ai veq ma ka inatin
se femnat din amej ba
like aaaaaa
kush jana ata
filin me pesha trana po dihet kush jan ato

musica.com
Ref:
Hey mama lover
ata qka du un tek ty i gjej
ti vlen ma shum se dollar
nje got pi me ty te me deh
Hey papa lover
ata qka du un tek ty i gjej
ti vlen ma shum se dollar
nje got pi me ty te me deh

Mami i Love yaa i love you
mami like i love dollars
Zemer qka do tbojm na
Tjeret vetem do na kritikojn na
So F*** ca menojn kta
Jeta jon per to osht sikur Londra
Dhe niher ju thom F*** ca menoni ju
Jena njo deri nfund dhe pse s'doni ju

ME SHUM SE DOLLAR FEAT. ÇILJETA

NOIZY

Letra añadida por:
english_lyrics

Valora la calidad de la letra
Ver todas las letras de Noizy
Enviar la letra de Me Shum Se Dollar feat. Çiljeta por email
Imprimir la letra Me Shum Se Dollar feat. Çiljeta de Noizy
Añadir letra de Noizy

Top Letras de Noizy

1. Letra de Number One
2. Letra de Me Shum Se Dollar (feat. Çiljeta)
3. Letra de Gunz Up
4. Letra de Grande
5. Letra de Bow Down (ft. Enca)
Noizy

Noizy

Letras de Noizy
Letras
Vídeos de Noizy
Vídeos
Fotos de Noizy
Fotos
Biografía de Noizy
Biografía
Foro de Noizy
Foro
Club de Fans de Noizy
Fans
Ranking de Noizy
Ranking

Top Letras de Canciones

1. Te Boté (Bad Bunny)
2. El Color De Tus Ojos (Banda MS)
3. No Hay Nadie Más (Sebastián Yatra)
4. Cual Es Tu Plan (Bad Bunny)
5. Estamos bien (Bad Bunny) [+]

Top Vídeos Musicales

1. Te Boté (Bad Bunny)
2. A Lo Lejos Me Verán (El De La Guitarra)
3. Amorfoda (Bad Bunny)
4. No Hay Nadie Más (Sebastián Yatra)
5. Estamos bien (Bad Bunny) [+]

Más Música

Vídeos Virales de Música

Vídeos Virales de Música

Los vídeos más compartidos en facebook, twitter y otras redes sociales relacionados con la música.

MUSICA.COM EN...

musica.com en facebook musica.com en twitter musica.com en google plus

Links Interesantes

CINE.COM - Las mejores películas, cartelera de cine, fotos, juegos de cine
MUSICA.COM - Letras de canciones, vídeos de música, fotos, juegos
VIDEOJUEGOS.COM - Videojuegos en flash para que pases un buen ratillo
Letras licenciadas por LyricFind Letras: 967.968 - Vídeos Musicales: 21.727 - Fotos: 75.225
Lyrics licensed by LyricFind Ayuda .. Publicidad .. Política de Privacidad .. Política de Cookies .. Versión Móvil